Uudis

DeepNude’i autor võttis selle netist maha ja kannab raha tagasi

Eesti e-residendi Fabio Carbone (29) tehisintellektil põhinev äpp DeepNude, mis näeb naisterahvaste riietest läbi, on nüüdseks netist eemaldatud ja Twitteris on autorilt teade, mis ütleb, et see jääbki nii.

“Siin on DeepNude’i lühike ajalugu ja lõpp,” seisab teates. “Me lõime selle projekti mõni kuu tagasi kasutajatele meelelahutuseks. Me arvasime, et teeme mõned müügid iga kuu. Ausalt, see äpp pole isegi nii hea, ta töötab ainult teatud fotodega. Me ei arvanud kunagi, et see läheb viraalseks ning et me pole suutelised liiklust kontrollima. Me alahindasime nõudlust tugevalt.”

Autor lisas ka, et kuigi äpi tehtud piltidel olid peal suured vesimärgid, siis kui 500 000 inimest seda kasutab, on väärkasutuse tõenäosus lihtsalt liiga kõrge.

“Me ei taha niimoodi raha teenida,” kirjutab autor ja lisab, et kindlasti jäävad mõned DeepNude’i netti alles, kui inimesed neid omavahel jagavad, aga nemad ei taha olla need, kes seda müüvad.

“Nüüdsest edasi ei avaldata DeepNude’ist enam teisi versioone ning me ei luba seda kasutada,” kirjutab autor ja lisab, et see kehtib ka tasulise versiooni litsentside koha.

Ta lubab, et kõik inimesed, kes on litsentsid tellinud, kuid pole neid veel aktiveerinud, saavad raha tagasi.

“Maailm pole DeepNude’i jaoks veel valmis,” lõpetab ta oma postituse.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.