Uudis

DJI tõi välja kaks uut Mavicu drooni, mil võimas lennuulatus ja erilised kaamerad

DJI tõi välja kaks järglast Mavic Pro droonile, mis kannavad nime Mavic 2 Pro ning Mavic 2 Zoom. Võrreldes alge Mavic Proga pakuvad uued droonid paremat lennuulatust ning nutikamaid sensoreid.

Mõlemad droonid on sarnase disainiga algsele lennuseadmele, lubades soovi korral propellereid hoidvad detailid kokku lappida, vähendades seega drooni suurust. Samas on DJI suutnud vähendada tuuletakistust ning muuta propellerid võrreldes eelneva versiooniga vaiksemaks.

Uued droonid suudavad lennata kuni 72 kilomeetrit tunnis ning ühe laadimiskorraga on võimalik lennata kuni 31 minutit.

Võrreldes algse Mavic Proga peaks uute droonidega lendamine olema ka märksa lihtsam, kuna DJI on täiustanud süsteemi, mis tunnetab, kui droon on millegagi kokku põrkamas, muutes seega õnnetuste toimumise vähemtõenäoliseks.

Uued Mavicud pakuvad ka uusi lennurežiime, näiteks võimalust salvestada timelapse-videot või sirgjooneline lendamine mõne objekti poole.

Mõlemad droonid suudavad videot jäädvustada 4K-resolutsioonis, kuid Mavic 2 Pro on varustatud Hasselbladi 1-tollise 20-megapikslise sensoriga, mil f/2.8-f/11 lainurk-objektiiv. Teisel droonil on aga 1/2,2-tolline 12-megapiksline sensor, mis on aga võimeline märkimisväärseks 2x optiliseks ning 2x digitaalseks zoomiks.

Mavic 2 Pro maksab 1449 eurot ning Zoom mudel 1249 eurot. Droone saab juba DJI lehelt osta.

Märksõnad: ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.