Digi

Dokumentide digiallkirjastamise portaal DigiDoc muudab nime

Lindau sõnul aitab uus nimi ettevõttel paremini eristuda ning kas uus visuaalne identiteet kajastab täpsemalt ettevõtte tõelist olemust.

Eesti dokumentide digiallkirjastamise portaal DigiDoc on läbinud brändiuuendamise ning avalikustab täna oma uue nime ja logo. Uus nimetus on Dokobit. Ettevõte struktuur, juhtimine, töötajad ja väärtused jäävad muutumatuks, lähitulevikus on oodata uudiseid lisandunud kasutusvõimaluste osas digiallkirjastamise kogemuse veelgi sujuvamaks muutmisel.

“Muudatused tingis meie kiire kasv ja sisenemine teistele Euroopa turgudele. Esmalt me märkasime, et enamik digiallkirjastamise teenust pakkuvaid ettevõtteid kasutavad oma visuaalides sarnast sinist värvi. Teiseks on Eestis DigiDoc üldine termin märkimaks digitaalselt allkirjastatud dokumenti, digiallkirjastamise tarkvara ja muud sarnast põhjustades sellega inimestes segadust,” rääkis Dokobit UAB esindaja Eestis Katri Lindau.

“Ja mitte vähemtähtsa põhjusena – meie bränd läbis põhjaliku uuenduse möödunud aastal kõigis teistes riikides, kus me tegutseme, kuid eelpool toodud põhjuste tõttu Eestis mitte ja nüüd jõudis kätte aeg ühtlustada meie identiteet kõigil turgudel,” lisas ta.

Lindau sõnul aitab uus nimi ettevõttel paremini eristuda ning kas uus visuaalne identiteet kajastab täpsemalt ettevõtte tõelist olemust.

“Hoolimatakeerulisest tehnoloogiast meie teenuste taga püüame alati võimalikult lihtsalt ja arusaadavalt inimestega rääkida ning tahame, et digiallkiri ja sellega seotud teenused oleksid arusaadavad kõigile. Proovime teha need sama lihtsasti kasutatavateks nagu muud igapäevategevused nagu kasvõi sõbrale helistamine. Seetõttu oleme uue identiteedi värvideks valinud kirkamad, soojemad ja mängulisemad toonid väljendamaks meie avatust, lihtsust ning kättesaadavust,” selgitas Lindau.

Lihtsustamaks kasutajakogemust on lähitulevikus oodata rohkemgi uudiseid – koos uue kaubamärgiga anname sel kevadel välja ka mobiilirakendused iOS ja Android platvormidele, mis võimaldab kasutajatel mugavalt digitaalselt allkirjastada dokumente oma nutitelefonides kasutades selleks Mobiil-ID-d ja Smart-ID-d.

Viimastel aastatel on Dokobit kiiresti kasvanud laienedes uutele turgudele jahõlmates uusi kliente. Hetkel on portaalis allkirjastatud üle 1,2 miljoni dokumendi. Dokobiti kasutavad edukalt nii eraisikud kui ärikliendid, sealhulgas sellised ettevõtted nagu SEB, Telia, SK ID Solutions, Eesti Gaas, Workis, ja teised.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.