Uudis

DPD ehitab juurde uusi pakiautomaate ja teeb praeguseid suuremaks

DPD uue pakiautomaadi paigaldamine.

DPD alustas mitme oma üle Eesti paikneva pakiautomaadi suuremaks ehitamist, et kasvavate pakimahtudega piisava varuga toime tulla, kuigi käesoleval suvel lisandus DPD võrgustikku niigi 32 uut pakiautomaati.

“Oleme oma pakiautomaatide võrgustiku laiendamisega tegelenud vägagi aktiivselt. Möödunud aastal saime juurde 50 ning selle aastaga 32 uut pakiautomaati. Nüüd teeme oktoobris ja novembris hoogtööna 21 juba paigaldatud automaati veelgi suuremaks,“ selgitas DPD Eesti tegevjuht Remo Kirss.

“Põhjus selleks on lihtne – uued automaadid on klientide poolt väga hästi omaks võetud ja mahud on kohati osutunud suuremaks, kui me algselt ennustasime.“”

Laiendamisele lähevad mitmed tihedamalt kasutatavad pakiautomaadid suuremates linnades ning pooled laiendamistööd võetakse ette just väiksemates asulates ja maakonnakeskustes.

Kirss märkis, et varasem kogemus ja statistika näitab selgelt seda, et kui piirkonda tekib pakiautomaat, siis hakatakse seda kohe tihedamalt kasutama ka nende poolt, kes varem pakiautomaatide teenust üldse ei kasutanudki. “Pakiautomaat on ikkagi mugavusteenus, mis hoiab inimeste aega kokku ning lisaks on tegelikult ka muude transpordiliikidega võrreldes keskkonnasäästlikum,” lausus Kirss.

Novembri keskpaigani kestvate laiendustööde käigus ei saa laienduses olevat pakiautomaati kasutada ligi 4 tunni jooksul. Kliente teavitatakse töödest ette DPD veebilehe kaudu ning kliendid, kelle pakk on juba automaadis saavad ka SMS teavituse.

Eestis omab DPD aasta lõpuks ligi 150 Pickup punkti, millest 106 on pakiautomaadid, 8 Cleveroni pakirobotid ning ülejäänud Pickup pakipoed.

DPD laiendab jõuliselt oma võrgustikku ka Lätis ja Leedus, kus lisandub käesoleva aasta lõpuks 65 pakiautomaati.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.