DPD pakke saab nüüd kätte ka Cleveroni pakirobotitest

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.

Pakiveofirma DPD ja pakiautomaatide tootja Cleveron sõlmisid koostöölepingu, mille tulemusena liidab DPD enda Pickup pakivõrgustikku Cleveroni Collect.Net-i pakiautomaadid. Seega on võimalik kullerpakke kätte saada ka pakirobotitest.

Cleveroni Collect.Net võrgustikku kuulub hetkel kaheksa üle Eesti paiknevat pakirobotit, mis tegutsevad avatud võrgustiku põhimõttel. See tähendab, et automaate võivad kasutada kõik kullerfirmad, aga ka e-poed ja eraisikud pakkide hoiustamiseks ilma transporditeenuseta.

“Cleveroni Collect.Net-i robotautomaatide liitmine meie juba olemasolevasse võrgustikku toob meid klientidele veelgi lähemale ning jätab igaühele mugavuse valida, kas soovib pakki kätte saada DPD pakiautomaadist, meie Pickup võrgustikuga liitunud lähedal asuvast poest või leidlikust Cleveroni pakirobotist,” selgitas DPD tegevjuht Rainer Rohtla. “Lisaks üha laienevale võrgustikule on aga selle koostöö puhul eriti oluline Cleveroni innovaatilisus, mis on e-kaubanduse kasvu arvestades DPD jaoks üks prioriteete.”

“Meil on arenduses mitmeid uusi lahendusi, mis meie avatud võrku järjest integreeritakse ning loodame, et koostööd DPD-ga jätkub veel pikaks ajaks,” lausus Collect.Net’i turundusjuht Reelika Maranik.

Seoses Collect.Net pakirobotite liitmisega DPD Pickup võrgustikku tõstetakse ümber ka mõned DPD enda pakiautomaadid, et need oleksid klientidele võimalikult mugavates asukohtades. Näiteks liigutati Tartu Eedeni pakiautomaat ümber Tartu Anne Prismasse, sest Eedenis on juba olemas ka Collect.Net pakirobot. DPDl on lähiajal kavas pakiautomaate veelgi juurde muretseda.

DPD võrgustikku liidetud Collect.Net pakirobotid asuvad:

– Tartu Lõunakeskus

– Tartu Eedeni keskus

– Tallinn Depoo (Telliskivis)

– Tallinn Kadaka Selver

– Tallinn Pirita Selver

– Tallinn Sikupilli keskus

– Viljandi Uku keskus

– Rakvere keskväljak

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.