Uudis

Dropbox tõstis kõvasti toote hindu ja hakkab muutuma Slacki-Asana-Google moodi asjaks

Failipilv Dropbox tõstis sel nädalal oma tasulise versiooni kasutajatele kõvasti hinda ning teatas umbes samal ajal, et neil on uus strateegia lihtsalt failide hoiustamise kohast saada millekski muuks, mis on veidi segane.

Kui varem maksis Dropboxi tasuline Plus pakett 99,99 dollarit aastas ning pakkus 1 TB ruumi, siis nüüd maksab sama pakett 119,88 dollarit aastas ehk 9,99 dollarit kuus.

Dropbox pakub valurahaks ka salvestusruumi olulist suurendamist ehk samas paketis on nüüd varasema 1 TB asemel 2 TB, aga ilmselt on valdaval enamusel kasutajatest niigi probleeme juba olemasoleva 1 TB täitmisega ehk usutavasti Dropboxi kulud salvestusruumi kahekordistamisega kaugeltki samas tempos ei kasva.

Veelgi kallim Professional pakett sai varasema 2 TB salvestusruumi asemel 3 TB.

Hulk kasutajaid on selle peale juba päris pahased ing neis tekitab segadust ka Dropboxi välja käidud plaan muutuda failide hoiustamise kohast… millekski muuks. Mis see muu on, tundub paljudele veidi segane olevat, aga Droboxi üles pandud tutvustada video järgi tundub, et nad plaanivad muutuda mingit sorti Asana-Slacki-Dropboxi-Google Docsi-Office’i ühisteenuseks, nagu töökeskkonnaks, mille sa hommikul tööle tulles avad ja õhtul sulged.

Kes soovib, saab uut Dropboxi ka ise kohe vaadata, minnes siia lehele ja leides sealt varase liitumise (early access program) lingi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.