Uudis

Eesti idufirma sai endale mitmes riigis kliendiks Uberi

Foto: Scanpix / Reuters

Prantsusmaal, Šveitsis ja Belgias saavad Uberi kullerid nüüd Eesti idufirma INZMO kaudu osta kindlustuse, mis võimaldab neil kiiresti tööle naaseda pärast seda, kui nende jalgratas või mobiiltelefon on viga saanud või varastatud.

UberEats viis märtsis oma kullerite seas läbi üleriiklikud küsitlused, millest selgus, et enamik juhte otsivad oma seadmetele paremat kaitset. Seejärel leidiski UberEats partneri, Eesti kindlustustehnoloogiaettevõtte INZMO, kes nüüdsest tagab nende kulleritele soodsatel tingimustel ja kasutajasõbraliku online toega kindlustuse, teatas INZMO.

INZMO terviklik kindlustuslahendus võimaldab kasutatud seadmeid kindlustada lühikese videotuvastuse teel, mille jooksul tagatakse, et objekt on heas töökorras. Hiljem kahjujuhtumi korral saavad kullerid oma nõuded esitada mugavalt nii INZMO äpi kui veebisaidi kaudu.

Lisaks kaasaegsele kindlustusele töötleb INZMO nõudeid rekordkiirusel. Kui tavaliselt kulub purunenud või varastatud jalgratta nõude hüvitamiseks nädalaid või isegi kuid, siis INZMO hüvitab kahju mõne tööpäeva jooksul.

Kui INZMO kindlustuse omaniku mobiiltelefon läheb katki, siis tuleb vastav inimene sellele kohe sündmuskohta järgi ning telefon parandatakse või asendatakse vaid 3-7 tööpäeva jooksul.

Jalgratta purunemisel võib omanik aga viia selle ükskõik millisesse töökotta ning talle hüvitatakse kulud kolme tööpäeva jooksul.

“Kuulasime kullerite muret oma töövahendite turvalisuse ja heaolu pärast. Meil on väga hea meel, et meie partner INZMO pakub neile nüüd kullerite vajadustele kohandatud
konkurentsivõimelisi kindlustuslahendusi,” ütles Uber EMEA
kindlustusvaldkonna juht Russell Corbould-Warren.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses