Uudis

Eesti idufirmade kiirendi Lift99 sai kahe miljoni euro suuruse investeeringu

Idufirmade kiirendi Lift99 tõstis hiljuti suure summa raha, et arendada idufirmade juhtide vahelise kogemuste jagamise platvormi.

Umbes kahe miljoni euro suuruse investeerimisringi eesmärgiks on arendada platvorm ettevõtete loojatelt loojatele, mis edendaks suhtlust ning kogemuste jagamist erinevate firmaasutajate vahel.

LIFT99 kogemuste jagamise platvormi üks eestvedajatest Ragnar Sass, kes muuhulgas on ka Pipedrive ning Garage48 kaasasutaja ütles pressiteates, et näeb Kesk- ja Idaeuroopa regioonis suurt iduettevõtluse potentsiaali, kuid puudu on ühtne ökosüsteem, mis aitaks laiendada võrgustikke ja levitada teadmisi. Tema sõnul on ülemaailmsel tarkvaral, mis seda teeks suur mõju.

Tarkvara arendamiseks kogutud investeerimisringist, mis praeguseks on tõstnud ligi kaks miljonit eurot, võib leida tuntud investorid nagu Ahti Heinla, Passion Capitali, Stefan Glaenzeri, United Angelsi, Agrello ja Adam Omar Shanti.

Üks investoritest, Taizo Son, kes on loonud ettevõtte Mistletoe ja Jaapani mobiilimängude tootja GungHo ütles pressiteates: “Meile meeldib see, kuidas LIFT99 loob idufirmade kogukonda teadlikult ja läbimõeldult ja usume, et sel on suur mõju iduettevõtluse kogukonnale Kesk- ja Ida-Euroopas.”

Investeerimisringist tõstetud summat kasutatatakse selleks, et suurendada LIFT99 kogemuste jagamise platvormi loovat meeskonda ning selleks, et arendada süsteemis välja laiem funktsionaalsus, kui esmases prototüübis vajalik.

Tarkvara jõuab esimeste valitud testijateni selle aasta juunikuu alguses. End tarkvara kasutajaks või testijaks kirja panna on võimalik LIFT99 kodulehel.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.