Uudis

Eesti makselahenduste firma alustas koostööd Aasia Netflixiga

Mobiilimakselahendusi pakkuv ettevõte Fortumo teatas koostöö alustamisest Aasia juhtiva videostriimingu teenusega iFlix. Enam kui 620 miljonit inimest Indoneesias, Pakistanis, Filipiinidel ja Tais saavad nüüd iFlixi eest tasuda oma mobiiliarvel või kõnekaardi saldot kasutades.

iFlix on 2014. aastal käivitatud juhtiv videostriimingu teenus Aasias, kus ettevõttel on üle 5 miljoni kasutaja. Malaisia taustaga idufirmasse on investorid paigutanud ligi 300 miljonit dollarit. Sarnaselt Netflixile on ligipääs iFlixi videokogule tasuline, igakuise tasu eest saavad kasutajad vaadata nii Hollywoodi filme, sarju kui ka kohalikku Aasia kultuuritoodangut.

Mobiilimaksed võimaldavad iFlixil jõuda suurema hulga kasutajateni: Aasias on krediitkaardi omanikke vaid 10% inimestest, samas kui nutitelefon on 40% inimestest. iFlix saab oma turundustegevustes tänu koostööle Fortumoga sihtida seega oluliselt suuremat osa elanikkonnast.

“iFFlix tahab kasutajatele pakkuda sujuvat ja mugavat videote vaatamise kogemust, seda alates sisust kuni makseteni. Oleme oma kasvus keskendunud arenevatele turgudele ja kindlad, et koostöö Fortumoga aitab meil nendel turgudel oma eesmärkide saavutamisele kaasa,” rääkis Tim Whelan, iFlixi maksete osakonna juht.

“Nutitelefonide hulk ja digitaalse sisu tarbimine kasvab kõige kiiremini arenevatel Aasia turgudel. iflix tunneb kohalikku turgu ja on neist trendidest kasu lõiganud ning meil on väga hea meel toetada nende kasvu arenevatel turgudel,” lisas Fortumo müügijuht Andrea Boetti.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.