Uudis

Eesti mobiilimaksepakkuja Fortumo alustas koostööd Amazoniga

Fortumo võimaldab Amazonil läbi viia koostöökampaaniaid mobiilioperaatoritega ja pakkuda Amazon Prime’i mobiilipaketi osana.

Mobiilimakselahenduste pakkuja Fortumo teatas, et e-kaubandusega tegelev Amazon on kasutusele võtnud nende turundusplatvormi.

Platvorm võimaldab Amazonil läbi viia koostöökampaaniaid mobiilioperaatoritega ja pakkuda Amazon Prime’i mobiilioperaatori klientidele mobiilipaketi osana.

Esimene kampaania toimub koostöös 114 miljoni kliendiga India mobiilioperaatoriga BSNL.

“Voogedastusteenuste kasutamine kasvab kõige kiiremini Kagu-Aasias, Euroopas ja Lähis-Idas. Kohalikud mobiilioperaatorid ja nende turunduskanalid võimaldavad teenusepakkujatel kiiresti jõuda uute kasutajateni,” ütles Fortumo müügijuht Andrea Boetti.

“Meie platvorm muudab sellise koostöömudeli lihtsamaks ja pakub lõpptarbijale mugavat ligipääsu meelelahutusele, tasudes selle eest oma mobiiliarvel ja pangakaarti kasutamata,” lisas ta.

Fortumo arendab digitaalset platvormi rakendustepoodidele ja digiteenuste pakkujatele kasutajabaasi kasvatamiseks, maksete kogumiseks ja kliendilojaalsuse tõstmiseks. Ettevõte ühendab teenusepakkujaid enam kui 350 mobiilioperaatoriga Aasias, Euroopas, Ladina-Ameerikas, Lähis-Idas ja Aafrikas.

Fortumo platvormi kasutavad tuhanded digiteenuste pakkujad, sealhulgas Google, Spotify ja Electronic Arts. 2007. aastast tegutseval ettevõttel on kontorid Tartus, Tallinnas, San Franciscos, Pekingis, Delhis, Singapuris, Hanois ja Taipeis.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.