Uudis

Eesti rakendustepoe tippu kerkinud Frank teeb IT-inimestele tööpakkumisi

iOSi rakendustepoe esimesele kohale on tõusnud äpp nimega Frank. Firma seletab pressiteates, millega tegu on.

Mobiilirakendus MeetFrank viib IT-sektori spetsialistid kokku motiveerivate ettevõtetega. Sisuliselt kahe päevaga on rakendusega liitunud ca 1700 kasutajat ja endiselt kasvatakse ligi 100 kasutajat tunnis. Praeguseks on rakenduse abil otsepakkumine tehtud ligi 500-le inimesele, ühtekokku on rakenduses tehtud 1160 tööpakkumist. Keskmiselt saab üks kasutaja kolm pakkumist.

“Kiire kasv näitab taaskord vaid seda, et CV ja klassikaline tööportaalide põhine tööturu toimimismudel on surnud. Inimesed ootavad midagi uut, mis pakub läbipaistvust ja mugavust. Kui ettevõtte töökuulutuses on kirjas “konkurentsivõimeline palk,” siis sellega enam kedagi ei püüa,” avaldas ettevõtte üks juhtidest Anton Narusberg.

Eesti idufirma High Mobility, kellel on kontorid Tallinnas ja Berliinis, jõudis rakenduse abil viie tunniga uute töötajateni. “Panime pühapäeval oma kuulutuse üles ja viie tunniga leidsime esimesed inimesed, kellega alustasime intervjuusid. Varasemalt oli väga keeruline tööjõudu leida, sest IT-sektoris on väga tugev konkurents ja pararamatult on töötajate jaoks atraktiivsemad need etevõtted, kes teevad väga tugevat turundust. Nüüd saame väga kiiresti teha otsepakkumisi ja ka meie brändi tuntus kasvab tänu sellele,” avaldas High Mobility tehnoloogiajuht Kevin Valdek.

Just seepärast kutsub MeetFrank tegevjuht Kaarel Holm rakendusega liituma ka idufirmasid, mis seni on jäänud suurte ettevõtete varju, kuid mis oma pakkumiselt suudavad tuntud firmadega väga edukalt konkureerida.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.