Uudis

Eestis loodud pangandusäpp laieneb USAsse ja Aasiasse

Monese laieneb 6 uude riiki.

Eesti pangandus-äpp Monese võtab juba sel aastal sihikule Ameerika ja Aasia ning Euroopa Liidu lähinaabruse riigid. 12 kuuga on plaanis laieneda kuude uude riiki.

Euroopa Liidu lähiriikidest on sihikul Rumeenia, Bulgaaria ja Türgi, Põhja-Ameerika riikidest USA ja Mehhiko ning Aasias Filipiinid.

Monese asutaja ja juht Norris Koppel usub, et tulevikupangad on globaalse haardega ja finantsteenuseid ei pakuta riigikeskselt vaid need liiguvad inimesega kaasas.

“Monese äpi kaudu saab avada maksekonto peale paariminutilist tuvastusprotsessi. Näiteks saab tavaline ameeriklane Londonisse sõites meie äpi abil omale kohe maksekonto luua, tavapangas võtab see toiming välismaalasel paar kuud. Tänapäeva inimesed tahavad, et pangandusteenused oleksid neile kättesaadavad nende enda keeles ja valuutas kõikjal maailmas,” rääkis Norris Koppel.

Praegu Suurbritannias ja 30 Euroopa riigis tegutsev Monese loodab uute turgudega kasvatada oma klientuuri mitmekordselt.

“Igal aastal oleme kasvanud 3-5 korda ja uute riikide lisandudes saab see kasv olema veelgi kiirem. Praegu on Monesel natuke üle 1,4 miljoni registreerunud kasutaja ja viimasel ajal ühineb Monesega 130 000 klienti kuus,” rääkis Norris Koppel.

Laienemisel pakuvad Monesele huvi riigid, mis on tihedates suhetes Monese praeguste riikidega ja võimaldavad olemasolevat võrgustikku tugevdada.

Peale 60 miljoni dollari suuruse investeeringu kaasamist eelmisel sügisel on Monese jõudsalt rahvusvahelisse kasvu panustanud, kuid sama oluliseks peab ettevõte oma teenuste spektri laiendamist.

Märksõnad: , , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.