Uudis

Eestisse jõudis populaarse mängukonsooli VR-peakomplekt

psvr-mees.jpg

Eestisse jõudis täna 450-eurose hinnagamüügile SonyPlayStation 4 mängikonsooli jaoks mõeldud virtuaalreaalsuse peakomplektPlayStation VR ehk PS VR.

"Oleme elevil, et saime tuua virtuaalreaalsuse poolt pakutava PlayStation 4 konsoolile," sõnas Jim Ryan, Sony Interactive Entertainment globaalne müügijuht. "PS VR võimaldab mängijail olla tegevuse keskmes ja kogeda seniolematuid elamusi. Ühtlasi on see ka samm edasi koduses meelelahutuses ning kindlasti on see asi, mida tuleb ise kogeda."

PS VR-ile on juba täna saadaval 30 mängu, mille hulka kuuluvad teiste seas Rez, Batman™: Arkham VR, DRIVECLUB VR ja RIGS Mechanized Combat League nimelised eksklusiivmängud. Aasta lõpuks kasvab see arv ligi 50-ni ning juba praegu on enam kui 230 arendajat ja stuudiot välja töötamas uusi mänge, mis laiendavad tulevikus valikut veelgi.

PS VR kasutab värskeimaid tehnoloogiaid nagu 360-kraadi ulatuses pea jälgimine, liikumiskompensatsioon ja Sony enda poolt loodud 3D heliedastus, et tekitada mängijatele teises maailmas viibimise tunne. Koos PlayStation Move, Dualshock 4 ning peagi müügile jõudva PS VR Aim pultidega on võimalik suhelda erinevate tegelaskujude ja objektidega ning suurendada virtuaalreaalsusest saadavat elamust veelgi.PS VR pakub ühtlasi "Social Screen" funktsiooni, mille abil saavad vaatajad jälgida teleriekraanilt, mida peakomplekti kandev inimene parasjagu näeb või mängida üheskoos mängudes, mis seda funktsiooni toetavad.

Rohkem infot PS VR süsteemi tehniliste andmete kohta leiab siit.

PS VR on praegu saadaval Euronicsisja Sony Centerites, kus selle hind on 449 eurot. Euronicsis müüdi esimene partii kohe saabumise järel läbi ja mõlemas kaupluseketis on PS VR praegu ettetellitav.

Loe ka Geeniuse ülevaadet ja esimest katsetust PS VR-iga siit.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.