Uudis

Eestist pärit idufirma Pipedrive sai 50 miljoni dollari suuruse investeeringu

Pipedrive’i juht ja kaasasutaja Timo Rein.

Pipedrive kaasas täna C seeria investeeringuga investoritelt 50 miljonit dollarit. Investeeringut juhtisid riskikapitaliettevõte Insight Venture Partners ning juba olemasolev investor Bessemer Venture Partners. Investeeringus osalesid ka Pipedrive’i varasemad investorid Rembrandt Venture Partners ja Atomico.

Pipedrive’i juhi ja kaasasutaja Timo Reinu sõnul märgib uue investeeringu kaasamine lisaks ettevõtte kasvu kiirendamise võimalikkusele uue  partneri lisamist.

“Me pole kunagi otsinud vaid investeeringuid, alati partnerlust inimeste ja ettevõtetega, kes usuvad meile sarnaselt, et tehnoloogiaettevõtted lahendavad lõppkasutaja elus või töös ettetulevaid probleeme ja keerukusi,” sõnas ta.

“Kindlasti jätkame tööd selle nimel, et Pipedrive eristuks tiheda konkurentsiga SaaS müügihaldustarkvara turul parima kasulikkuse ja hinna kombinatsiooni poolest,” lisas Timo Rein.

C seeria investeeringuga koos on Pipedrive riskikapitali investoritelt kaasanud üle 80 miljoni dollari. B seeria investeeringu suuruseks oli 17 miljonit dollarit ning seda juhtis 2017. aasta jaanuaris Atomico.

Pipedrive on 2010. aastal kogenud müügijuhtide loodud müügijuhtimise tarkvara (CRM), mis aitab kiiresti kasvavatel ettevõtetel hallata keerukaid või pikki müügiprotsesse. Pipedrive’i müügitööriist aitab müügiinimestel visualiseerida nende tööprotsessi ja keskenduda tegevustele, mis viivad tehinguid edasi. Pipedrive’i kasutavad enam kui 75 000 ettevõtet 170 riigis üle kogu maailma.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.