Eestlaste uus idufirma toob pulmade planeerimise ühte kohta kokku

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.
Foto: Pixabay.com

Eestis on alustanud tööd uudne veebikeskkond Pulmahange, mis pakub noorpaaridele võimalust lihtsustada pulmade korraldamise protsessi.

Keskkond koondab noorpaaride jaoks kokku teenusepakkujate info, atab küsida personaalseid hinnapakkumisi ja pakub detailide arutamiseks mugavat keskkonnasisest vestlusplatvormi.

“Pulmahanke idee kasvas välja isiklikust vajadusest ja tähelepanekust, et tänane pulmaturg meenutab olukorda, kus taksoäppide ajastul tuleks guugeldada taksofirmade numbreid ja helistada autojuhtidele, uurimaks, et ega lähiajal poleks võimalik üks väike sõit teha,” sõnas üks ettevõtte asutajaid Martin Aigro.

“Noorpaar täidab põhjaliku küsitluse oma pulma osas, millest valmivad automaatselt hinnapäringud erinevatele teenusepakkujatele. Seejärel saavad sajad kontrollitud teenusepakkujad tutvuda noorpaari pulmapeo detailidega ja ootustega teenustele.

Selle info pealt saavad nad edastada personaalse hinnapakkumise või keeldumise põhjuse, milleks võib olla näiteks juba varasemalt broneeritud kuupäev,” vastas värske idufirma looja, kelle sõnul korraldab enamus noorpaare pulmapidu elus esimest korda ning ei pruugi ise tulla kõigi nüansside peale, mida teenusepakkuja vajab personaalse hinnapakkumise tegemiseks. See aga suurendavat halduskoormust mõlemal poolel.

“Tõime noorpaari ja teenusepakkujate suhtluse veebikeskkonna sisse voogvestlusena, et elu tähtsaima päeva detailid oleksid vestluslogidena vaadeldavad ja kõigile ligipääsetavad, mitte pruudi või peigmehe postkastis e-mailidena laiali,” selgitas Aigro ja lisas, et vestlusplatvormi disainis lähtuti sellest, millega inimesed täna harjunud on Facebooki või nutitelefoni kasutades. Selline vestlusvorm on Aigro sõnul kasutajatele koheselt tuttav ja intuitiivne.

Teenus on tasuline. “Noorpaar maksab sümboolse restoraniarve suuruse tasu hanke loomise eest, mis on kõige väiksem kulu pulmaeelarves, kuid aitab korraldada kogu peo ja leida õiged tegijad elu tähtsaima päeva õnnestumiseks,” selgitas Aigro ning vihjas, et tänu paremale turuülevaatele muutub väga suure tõenäosusega pulmaeelarve ka tervikuna soodsamaks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.