Uudis

Eestlastega seotud tõukerattaäri Bolt uueks reklaamnäoks on sprinter Usain Bolt

Usain Bolt hakkab reklaamima eestlastega seotud elektritõukerataste äri Bolt. Foto: AP

Ettevõtja Keith Siilats käivitas mullu suvel USAs koos Silicon Valley riskikapitalistidega lühiajalise elektritõukerataste rendi äri. Bolti nime kandev äri käivitati esmalt Miamis ja täna laieneti New Yorki. Koos uue linna lisandumisega teatas Siilats Geeniusele, et firma uueks reklaamnäoks on tuntud jamaikalane Usain Bolt.

Siilats omab Boltis väikest osalust, kuid väidetav suuromanik on Eesti Ekspressi sõnul tõeline superstaar-investor, kuid tema nimi ei tule välja ühestki pressiteatest ega ka ettevõtte kodulehelt.

Lisaks laienemisele ja kuulsa reklaamnäo palkamisele hakkab Bolt pakkuma uut elektritõukeratast, millel on senisest rohkem ruumi poekottide ja muu vajaliku hoiustamiseks.

Peale selle integreeriti süsteemi lahendus, mis jälgib kasutajate tehtud äkkpidurdusi ning kaardistab need. Ohtlike kohtade lähenedes oskavad tõukerattad vajalikes kohtades automaatselt pidurdada.

Täna meediale edastatud pressiteate kohaselt on Bolti tegevjuhiks varasemalt Teslas töötanud Will Nicholas. Kaasasutajana tuuakse välja Sarah Haynes ning ettevõtte tehnoloogiajuhi ametit täidab Siilats.

Tasub ära mainida, et Linkedini profiili kohaselt töötab Will Nicholas tänaseni Teslas ning ei oma Boltiga seost. Eesti Ekspressi andmeil töötab ettevõttes peale Siilatsi veel eestlasi.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.