Uudis

Eestlastele jagatakse taaskord tasuta krüptoraha

Peaaegu aasta tagasi kirjutas Geenius uuest krüptorahast, mille tegijad otsustasid kõigile eestlastele kingituse teha. Sama ettevõte on tasuta krüptoraha otsustatud jagada selgi aastal. Krüptoraha tasuta jagamise viis on aastaga veidi muutunud, nüüd peab enda pärisnime tõendama ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID abil.

Varasemalt Byteball nime kandnud krüptoraha läbis hiljuti uuenduskuuri, mille käigus lisati Baltikumis kasutatavate ID-kaartide, Mobiil-ID ja Smart-ID tugi. Lisaks muutis ettevõte ka nime ning jätkab tegevust Obyte nime alt.

Obyte on krüptoraha platvorm, millele saab luua vestlusroboteid ning robotitega suheldes saavad kasutajad teenuste eest tasuda Bytes krüptorahas. Nimevahetus võeti ette seetõttu, et varasem nimi meenutas liialt koertele mõeldud mänguasja.

Tasuta krüptoraha saamiseks peab hakkama Obyte rahakoti kasutajaks ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID vahendusel ning tasuta raha potsatabki siis virtuaalsesse rahakotti. Tasuta raha jagamise põhjus peitub selles, et ettevõte soovib endale rohkem kasutajaid saada, kes hakkaksid tulevikus nende teenuseid aktiivselt kasutama ehk raha maksma.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.