Uudis

Elisa teenused olid mitmelpool Eestis tugevalt häiritud

TÄIENDATUD 12:45: Tehniline rike Elisa võrgus on kõrvaldatud ja Elisa mobiilsideteenused töötavad taas tavapäraselt üle kogu Eesti.

ORIGINAAL: Tehnilise rikke tõttu ei saa Elisa kliendid mitmetes maakondades helistada ja sõnumeid saata. Suurimad probleemid esinevad peamiselt Ida- ja Lääne-Virumaal.

Tehniline rike mõjutas ka teisi maakondi, kus mõnes on olemas 2G ja teistes 3G levi. Nendes maakondades saavad kliendid kasutada mobiilsideteenuseid sõltuvalt, kas nad kasutavad 2G või 3G toega mobiiltelefone. 2G levi on olemas, kuid 3G levi puudub Harjumaal, Saaremaal, Hiiumaal ja Tartumaal. 3G levi on olemas, kuid 2G levi puudub Järvamaal, Jõgevamaal, Pärnumaal, Viljandimaal, Valgamaal, Võrumaal ja Põlvamaal.

Mobiilse interneti teenused 4G võrgus toimivad Elisa sõnul tavapäraselt üle kogu Eesti.

Elisa palub klientidel, kes asuvad häiritud piirkonnas, teha seadmetele taaskäivitus ehk restart.

Elisa välja saadetud informatsiooni põhjal on klientidel on võimalik sooritada hädaabikõnesid numbrile 112, kuid selleks tuleb mobiiltelefonist eemaldada Elisa SIM-kaart.

Rike sai alguse ettevõtte partneri plaanilisest katkestusest täna öösel, 03.09.2018 vahemikus kell 03.00-03.30. Ettevõte tegeleb rikke kõrvaldamisega.

Märksõnad: , ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses