Uudis

Elisa teleteenus on kohe väljas – mida me praegu sellest teame?

Geeniuseni jõudnud andmete kohaselt toob Elisa veel sel kuul turule Binge TV teleteenuse, mis ühendab endas klassikalise teleteenuse ning striiming-lahendused. Telepilt jõuab ekraanile interneti vahendusel.

Binge TV infolehel seisab, et teenuse tellimisel saab kasutaja enda käsutusse spetsiaalse digiboksi, mis vajab telepildi edastamiseks vaid internetiühendust, seda wifi või internetikaabli kaudu. Samuti on võimalik Binge TV teenust kasutada kuni kahes nutiseadmes, arvutites teenus ei tööta.

Sarnaselt Starmani teenustele on Binge TV abil võimalik edasi kerida reklaame, alustada saadete vaatamist algusest või panna seriaal pausile, et vahepeal muid asjatoimetusi teha. Samuti on kättesaadav järelvaatamise teenus.

Samuti sarnaselt Starmani teenustele saab Binge TV-ga saatekavas liikuda kuni seitse päeva tagasi. Lemmiksaated saad salvestada kuni kuueks kuuks. Salvestusruumi on 1500 tunni jagu.

Binge TV valikus on üle 25 telekanali, nende seas kohalikud kanalid nagu Kanal 2 või TV3, kuid ka välismaised kanalid nagu TV1000, CNN ning Sony Channel.

Lisaks telekanalitele on Binge TV digiboksi abil võimalik kasutada erinevaid rakendusi nagu YouTube, Netflix, Delfi TV, HappyKids ning teised.

Teenuse kuuhind on 13,99 eurot ja Geeniuse andmetel hakkab see tööle lähinädalatel. Binge TV-st kirjutasime juba eelmisel aastal, kui Elisa seda alles testis.

Seda artiklit aitas teha lugeja vihje. Tead midagi uudisväärtuslikku? Jaga meiega läbi e-postiaadressi vihje@geenius.ee. Anonüümsus garanteeritud.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.