Uudis

Viljandi firma Cleveron toob Robotexil välja kullerrobot Lotte

Siiani peamiselt pakiautomaatide ja -robotitega tegelenud Cleveron esitleb Robotex Internationalil täiesti uut toodet: Lotte-hüüdnimelist nutikat kullerrobotit, mis võib pakid viia just sinna, kus inimene parasjagu asub.

Robotex International konverentsil “Generatsioon R” tutvustatakse 30. novembril tulevikukullerit, mis on suunatud just kulleri töö automatiseerimisele nii päeval kui ka öösel, et kaup võimalikult kiiresti ning soodsalt kliendini tarnida.

Selle asemel, et tuleks loota, et kuller jõuab ukse taha lubatud ajal, saaks robotkuller saadetise kohale toimetada just kliendi vajadustele vastavalt.

“Arvestades, et e-poodide populaarsus näitab järjest suuremat tõusutrendi, jõuab teedele ka järjest rohkem kullerautosid,” kommenteeris uue toote väljatulekut Cleveroni juht Arno Kütt.

Täpsemalt kõigest, mis Cleveronil plaanis, saad lugeda uuel nädalal Geeniuses.

Robotit saab oma silmaga vaadata Robotex International konverentsil “Generatsioon R”, mis toimub 30. novembril ja 1. detsembril Kultuurikatlas.

See ei ole esimene projekt

Cleveroni jaoks pole tegu esimese uudse kuller-projektiga. 2017. aasta suvel testis firma kullerdroone, mis Viljandis soovijatele karastusjooke tarnisid.

Märksõnad: ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.