Uudis

Facebook kustutas kustutamisnupu: lehtedelt või seinalt ei saanud midagi eemaldada

Täiendus: Praeguseks on postituste kustutamise jaoks mõeldud nupp Facebooki tagasi ilmunud. Pole teada, kas tegu oli Facebooki teadliku muudatusega või lihtsalt tarkvaraveaga.

Originaal: Facebookis on märkamatult leidnud aset pisike kuid oluline muudatus – sotsiaalvõrgustikus ei ole osadel kasutajatel võimalik enam postitusi kustutada.

See tähendab, et kui näiteks mõni tuttav postitab inimese seinale midagi ebatsensuurset, siis jääb see sinna igaveseks ning täielikult seda eemaldada pole võimalik. Ainuke võimalus postituste seinalt kaotamiseks on nende peitmine kasutades “Peida ajajoonelt” või “Hide” nuppu. See siiski postitust ei kustuta, vaid lihtsalt peidab selle.

Samuti tähendab muudatus, et kustutada pole võimalik ka enda poolt tehtud postitusi. Seega kui inimene on mõne aasta eest postitanud enda seinale midagi, mida praegu tahaks eemaldada, siis seda teha ei saa. Saab vaid peita.

Seega tihti nenditav tõsiasi, et kõik, mida internetti postitatakse jääb sinna igaveseks, muutus just natuke tõsisemaks.

Facebook pole muutuse kohta ise midagi öelnud, seega on võimalik, et tegu on veaga ning kustutamisnupp tuleb tagasi. Samuti on osadel inimestel postitatud sisu kustutamise võimalus endiselt olemas.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.