Uudis

Facebook läks katki: uudistevoog täitus teiste õnnesoovide ja kuulsustele spämmitud meemidega

Facebook ega Meta ei ole probleemi veel kommenteerinud.Foto: Shutterstock

Mõned lugejad on tõenäoliselt märganud, et täna hommikul käitub sotsiaalmeediaplatvorm Facebook ebatavaliselt. Nimelt võivad ilmuda Facebooki uudistevoogu paljude meeldivaks lisatud kuulsuste seinale võõraste poolt tehtud postitused.

Paljude avakuvad kas olid või on endiselt täis meeme, mis on postitatud kuulsuste Facebooki profiilidele. Nende kuulsuste seas olid näiteks Joe Biden, Eminem, Ariana Grande ja paljud teised.

Näiteks oli võimalik kirjutada midagi Eminemi profiilile, kellel on 94 miljonit jälgijat. Tõenäoliselt oleks see postitus vea tõttu läinud nii mõnegi tema jälgija uudistevoogu.

Samuti iluvad uudistevoogu sõbralistis olevate inimeste poolt võõraste seinale tehtud postitused, sealhulgas ka õnnesoovid.

Twitteris on tuhanded säutsunud kuvatõmmiseid probleemi kohta. Osad kasutajad said veast aru ning võtsid olukorrast viimast, postitades kuulsuste lehtedele meeme ja “aeg kuulsaks saada” tekste.

Nähtavasti mõjutab viga paljusid, kuid mitte kõiki Facebooki kasutajaid. Enamasti on inimestel probleeme just telefonirakendust kasutades, kuid osadel ka brauseris.

Praeguseks ei ole Meta ega Facebook sel teemal sõna võtnud.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.