Uudis

Facebook tõesti tahab, et sa ka fännilehtedel lugusid jagaks

Foto: Scanpix/AFP/Chandan Khanna

Facebook üritab. Väga üritab olla popp ja noortepärane. Täna saabunud uuendusega on võimalik fännilehe omanikel samuti postitada oma lehe stoorisid ehk lugusid palju mugavamalt, nii et iga kord midagi postitades saad valida, kas tegu on tavalise postituse või stooriga.

Snapchatist alguse saanud populaarne Story funktsioon, kus oma loosse lisatud fotod ja videod kaovad 24 tunni jooksul võeti kähku usinate sotsiaalmeediaplatvormide poolt üle.

See tekkis Instagrami, kus funktsioon on üsnagi arvestatav ja populaarne. Siis tekkis see Facebooki, kus seda eriti mitte keegi ei kasuta. Seejärel tekkis ta Facebook Messengeri, kus seda ka keegi eriti ei kasuta. Nüüd on Facebook toonud lood ka fännilehtedele ja eriti nähtavale kohale ja neid on võimalik lisaks äpile luua ja täiendada ka veebist.

Facebooki inspiratsiooniks sai Instagram, kus kuulsuste, ettevõtete ja teiste fännikontode lood on kasutajate seas väga hinnatud. Fännilehtede lood Facebookis jõuavad kasutajate lugude vaatesse nagu sõpradegi lood ning need kaovad 24 tunni jooksul, jätmata seejuures jälgegi fännilehe uudisvoogu.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.