Uudis

Facebooki lisandub kohtingute otsimise võimalus

Facebook kuulutas välja uuenduse rakendusele, mille tulemusel lisatakse sellele ka kohtingute otsimise funktsioon. Sellega hakkab Facebook pakkuma otsest konkurentsi näiteks Tinderile.

Facebooki tegevjuhi Mark Zuckerbergi sõnul on kohtingufunktsiooni eesmärgiks pikaajaliste suhete loomine. Siiski, see, kas kasutaja on suhtestaatuseks märkinud vallaline või suhtes, ei mõjuta seda, kas ta saab kohtingufunktsiooni kasutada.

Kohtingufunktsioon saab olema osa põhirakendusest, kuid kedagi sellega kohustuslikult ei liideta ning selle kasutamiseks tuleb huvi eraldi ära märkida.

Potentsiaalsete kaaslaste sirvimisel ei näe kasutaja oma sõpru, samuti ei näe sõbrad kasutajaid, kes on nende sõbralistis, seega kohtutakse vaid tundmatute inimestega.

Facebooki kohtingufunktsiooni saab siduda ka gruppide ning üritustega, seega saab näiteks määrata, et mõnel üritusel osalejad näevad, et oled otsimas kohtingut.

Facebook Dating

Facebook is taking on Tinder with new dating features.

Posted by The Verge on 1. mai 2018. a.

Kui kaks inimest on teineteist leidnud, saavad nad hakata suhtlema. Vestlused ei toimu aga Facebook Messengeris, vaid eraldi jutuaknas.

Pole veel teada, millal uus funktsioon kõikidele kättesaadavaks muutub.

Uue funktsiooni välja kuulutamise peale langes Tinderit omava Match Groupi aktsia hind 17%.

Märksõnad: ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.