Uudis

Facebooki Messenger näeb nüüd välja nagu Snapchat

facebook_messenger_snapchat.jpg

Mida aeg edasi, seda enam hakkavad Facebooki rakenduste funktsioonid sarnanema Snapchati omadega. Kõigepealt tuli Instagrami lahendus Stories, mille sisuks on see, et kasutaja saab postitada pildi, mis haihtub 24 tunni pärast, täpselt nagu Snapchatis.

Nüüd on saadaval uuendus Facebook Messengerile. Sinna on lisatud My Day nimeline funktsioon, kuhu kasutaja saab postitada pildi või video või mõlemad enda päevast ning see haihtub 24 tunni möödudes samuti nagu Snapchatis. Lisatud on isegi snapchatilik ümar ring, millele vajutades viib rakendus kasutaja kaamera juurde, et pilti teha.

Uuendusega tulevad kaasa ka 3D-efektid, kus kasutaja saab endale virtuaalselt pähe panna mütsi või ette klouninina. Sarnast lahendust on varem kasutanud loomulikult juba mainitud Snapchat.

Piltidele saab peale panna ka erinevaid pildikesi, teksti ja emotikone.

Kuna Facebook on Snapchati korduvalt üritanud ära osta, võib praegusest olukorrast järeldada, et Facebook soovib enda rakendusi teha Snapchati-laadsemaks. Selliste uuendustega üritab Facebook nooremaid kasutajaid Messengeris ja Instagramis hoida.

Fotod: Facebook

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.