Uudis

Facebooki valgete südamete kampaania värbab hoolega inimesi ja korraldab uue aktsiooni

Facebooki kampaania "Kõigi Eesti" märk.

Facebooki kampaanial “Kõigi Eesti” on plaanis kordusaktsioon suure kontserdi ja ühisürituse näol, mis toimub 14. aprillil.

Liikumine on suure hooga liikmeid värvanud ja nüüd on “Kõigi Eesti” grupis juba üle 26 000 liikme. Nad kirjutavad personaalselt inimestele ja küsivad, kas tohivad ka sinu liita gruppi.

“SUUR PALVE – kui teate inimesi, kes siin pole ja a) tahavad ka osaleda b) omavad laia kõlapinda siis plz anna mulle märku ja kutsume ta ka siia. 🙂 Let’s make some love waves,” kirjutab näiteks üks aktsiooni korraldajatest.

Facebooki grupp “Kõigi Eesti” sai tuntuks valgete südamete abil, kui 17. märtsil hakkasid Eesti kuulsused lisama südant oma FB profiilipildile. Läbi kampaania kogus liikumine suure hooga populaarsust.

“Plaanis on kordusaktsioon, kuna nüüd on inimestel ehk turvalisem välja tulla. Nad teavad juba, et nad pole üksi. Praeguseks on ju koos meiega stardijoonel 23 000 inimest,” selgitab üks korraldajatest.

Liikumise korraldusgrupis on üle 1000 inimese ning üle 20 inimest koordineerisid sümboolika ning lehe loomist. Kõigi Eesti liikumine ei ole seotud ega esindamas ühegi erakonna huve, vaid on kodanikualgatus inimeste poolt, kes on mures riigis toimuva pärast.

Liikumise eestvedajad on Marko Russiver, Silver Tambur, Karen K Burns, Joao Rei, Julia Tomberg, Ave Tampere, Stewart Johnson, Maria Magdaleena Lamp, Tõnu Runnel, Jana Gashkova, Karoli Hindriks, Ragnar Sass, Rasmus Kaljujärv, Indrek Kasela, Allan Martinson, Margit Keerdo-Dawson, Rein Raud, Dea Martinjonis, Jevgeni Kabanov, Märt Avandi, Kristjan Lepik ja mitmed teised.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.