Uudis

Facebookis saab hakata tasuta e-poode püsti panema

Facebook Shops.

Facebook tõi välja uue väikeettevõtjatele suunatud rakenduse Facebook Shops, mis võimaldab lihtsa vaevaga ning tasuta luua veebipoode, millele kliendid pääsevad ligi nii Facebookis kui ka Instagramis. Eestissse jõuab rakendus lähikuude jooksul.

Facebook Shops rakenduse saab lisada ettevõtte Facebooki lehele või Instagrami profiilile ning samuti on võimalik poodidesse siseneda lugude või reklaamide kaudu. Poes on võimalik sirvida kogu ettevõtte valikut, salvestada end huvitavaid tooteid ja seejärel esitada tellimus kas ettevõtte veebisaidil või rakendusest lahkumata, kui ettevõte on selleks loonud vastavad võimalused.

Nagu füüsilises kaupluses, saab ka Facebook Shops rakenduses vajadusel poe töötajatelt abi paluda, saates neile sõnumi läbi WhatsAppi, Messengeri või Instagrami. Tulevikus saab oste teha ka otse läbi sõnumite. Rohkem infot Facebook Shopsi kohta leiad siit.

Lisaks Facebook Shops’ile investeerib Facebook ka mitmete teiste uute funktsioonide loomisesse, mis teevad veebis ostmise lihtsamaks, näiteks Instagram Shop, mis alustab sel suvel USA-s. Samuti on Facebook asunud katsetama võimalusi, kuidas ettevõtete preemiaprogramme paremaks teha, võimaldades boonuspunktide teenimist oma Facebooki kontoga ühendada.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.