Uudis

Fitbit tõi välja uue, nutikellale läheneva aktiivsusmonitori Charge 3

Fitbit Charge 3 trump on andmete analüüs.

Fitbit tõi välja uue aktiivsusmonitori Charge 3, millel on elegantne ja veekindel disain, puutetundlik ekraan, 15+ treeningrežiimi, nutilahendused, mis aitavad oluliste teavitustega kursis olla, 7+ päeva kestev aku ning Fitbiti kõige arenenum sensor ja tehnoloogia. Charge 3 hinnad algavad 149.95 eurost ning toode jõuab poodidesse alates oktoobrist 2018.

“Charge 3 aitab meil viia oma enimmüüdud Charge tootesarja uuele tasemele pakkudes kasutajatele väga kompaktset ja stiilset disainilahendust koos meie kõige innovaatilisema tehnoloogia ning kõrgtasemeliste tervise ja spordi näitajatega, mida kasutajad soovivad näha. Uus mudel annab eelnevate mudelite kasutajatele mõjuva põhjuse oma seade uuema vastu välja vahetada, pakkudes mugavamat ja rahakotisõbralikumat lahendust,” kommenteeris pressiteates Fitbiti tegevjuht ja kaasasutaja James Park.

Charge 3 on ehitatud kvaliteetsetest ja kergetest materjalidest nagu näiteks lennukite ehituseks kasutatav alumiinium ning Corning Gorilla klaas, mis võimaldavad kasutajatele pakkuda peenemat, modernsemat, vastupidavamat ja mugavamat aktiivsusmonitori. Seadmel on puutetundlik OLED ekraan, mis on ligi 40% suurem ja eredam kui eelnevatel seadmetel, pakkudes mugavat kasutuskogemust koos lihtsa ligipääsuga kõige tähtsamatele andmetele.

Charge 3 toob kasutajateni ka Fitbiti kõige arenenumad tervise ja spordi funktsioonid. Rohkem kui 9 triljoni minuti jälgitud pulsiga on Fitbit täiendanud oma 24/7 PurePulse pulsimõõtmise tehnoloogiat, pakkudes võrreldes Charge 2 näitudega veelgi täpsemat statistikat pulsi, põletatud kalorite ning tervisenäitajate osas. Lisatud SpO2 sensor lubab hinnata vere hapnikusisaldust ning jälgida uusi näitajaid kasutajate tervises nagu näiteks uneapnoe.

Fitbit ehitab une andmebaasi

Fitbit aitab miljonitel kasutajatel paremini mõista oma unemustreid ning elustiili harjumusi, mis võivad neid mõjutada. Fitbit alustas une jälgimisega 2009. aastal ning on aastate jooksul ehitanud üje suurima une andmebaasi, kus on andmeid rohkem kui 7,5 miljardi magatud öö kohta. Fitbit jätkab arengutega uneuuringutes ning toob varsti kasutajateni uue Sleep Score beta funktsiooni Fitbit Labsilt. Uus funktsioon kasutab erinevaid olulisi näitajaid, mida Fitbiti seade inimese kohta jälgib koos pulsinäiduga ning annab seeläbi igale ööle hinde, et kasutaja saaks parema pildi oma unekvaliteedist ja seda mõjutavatest faktoritest.

Seadmetel, millel on SpO2 sensor, nagu Charge 3, Fitbit Iconic ja Fitbit Versa, hakkab Fitbit testima une ajal ilmnevate hingamishäirete jälgimist, mis võivad näidata kasutaja terviseprobleeme nagu allergiad, astma või uneapnoe.

Uuel aktiivsusmonitoril on hulk aksessuaare nagu hingavad silikoonist spordipaelad, stiilsed punutud paelad, kvaliteetsed nahast paelad ja palju muud. Charge 3 eriväljaande ostjad saavad karbis kaasa kaks paela. Charge 3 jõuab valitud Eesti edasimüüjate lettidele oktoobris. Hinnad algavad 149,95 eurost ning 169,95 eurost eriväljaande puhul, lisaaksessuaarid nagu paelad on hinnavahemikus 29,95-69,95 eurot.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.