Uudis

Fotod: Kõik, mida teame LG G6 kohta

lg_g5_color_options_landscape.png

LG, mis võib peagi Baltikumi turule naasta, valmistub oma uusima LG G6 nutitelefoni tutvustamiseks. Seadme kohta pole LG küll veel ise palju rääkinud, kuid siiski on teatud informatsioon lekkinud. Paar päeva tagasi lekkis telefonist internetti mitmeid pilte.

On teada, et uusimal LG lipulaevalon Snapdragon 821 kiibistiku, mis ei ole Snapdragoni tootevalikus kõige uuem ja kiirem protsessor. Suure tõenäosusega ei saanud LG enda käsutusse uuemaid protsessoreid kuna Samsung on need enda uue telefoni jaoks ära”broneerinud”ehk teistele tootjatele neid veel ei müüda.

Samuti on teada, et G6 tuleb taaskord kahe kaameraga, kuid erinevalt G5 mudelist ei ole G6 modulaarne ehk kasutaja ei saa sellele erinevaid lisalahendusi, nagu kaameramoodulit, enam lisada.

LG G5 puhul oli üks kaameratest tavaline, kuid teine lainurkkaamera. Pole teada, kas sama lahendus on kasutuselka G6 puhul.

G6 peaks saama 2880×1440 resolutsiooniga 5,7-tollise ekraani ning lisaks sellele on see suure tõenäosusega ka veekindel.

Lekkinud piltidelt on näha, et G6-l onUSB-C liidesening lisaks sellele on alleska kõrvaklapipesa. Nagu ka G5 puhul on sõrmejäljelugeja seadme tagaküljel.

LG esitleb oma uut telefoni 26. veebruaril Barcelonas toimuval Mobile World Congressil. Seadme hind või täpsem müügiletuleku aeg ei ole veel teada.

Avafoto: LG, muud fotod:UnderKG

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.