Uudis

Garage48 ootab ideid ja teostajaid küberturvalisuse häkkimismaratonile

Garage48, Startup Estonia ja Briti Suursaatkond korraldavad nädala lõpus häkkimismaratoni, et koguda ideid ning luua uusi lahendusi küberturvalisuse teadlikkuse tõstmiseks.

20.-22. aprillil on kõik visionäärid, eksperdid, disainerid, programmeerijad, arendajad, insenerid ja maailmaparandajad oodatud häkkimismaratonile, mis keskendub just eelpool väljatoodud teema arendamisele ning uute ja innovaatiliste ideede ellu rakendamisele.

Tegemist on järjekorras neljanda küberkaitse häkiga, võttes kokku formaadilt veidi lühemad 24h idee-hackathonid Idea Garage48 Cyber Security Tallinn (märts 2018), Riia (veebruar 2018) ja Vilnius (jaanuar 2018).

Garage48 on häkatonide sari, kus 48-tunnise arendusmaratoni jooksul jõutakse ideest töötava prototüübini. Kohale võib tulla nii üksi kui meeskonnaga, sest häkatonil leiab entusiastlikke mõttekaaslasi ning häid kontakte erinevatelt elualadelt. Intensiivsel nädalavahetusel rakendavad osalejad startuppilikku kiiret arendusprotsessi, panevad proovile eduka meeskonna loomise ja valdkondadeülese koostöö oskuseid eesmärgiga kutsuda ellu innvovatiivseid ja uusi startuppe.

Kogu protsessi käigus toetab meeskondi ekspertidest koosnev mentor-grupp, kelle hulka kuuluvad andekad ja kogenud kübervaldkonna spetsialistid üle maailma: David Chan CEO @Cyber startup, EiR @CyLon; Kieren Lovell, Head @Computer Emergency Response – University of Cambridge; Oliver Sild, Co-Founder & CEO @ WebARX, Calum Cameron Management Team Member @ Startup Wise Guys; CEO @ meduza.ai, Refman Zafar Co-founder @ Verimuchme jt. Garage48 Hackathon on ideaalne võimalus saada nõu ning abi oma valdkonna spetsialistidelt, luua kontake, leida sõpru, võita hinnalisi auhindu ning saada osaks startupmaailmast.

Märksõnad:

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.