Garmin tõi müügile taskukohase hinnaga vívoactive 5 nutikella, millel on ka ratastoolirežiim

Garmin avalikustas uue nutikella.Foto: Garmin

Garmin avalikustas täna oma vívoactive 5 nutikella, mis on ettevõtte uusim ereda AMOLED-ekraaniga ning taskukohase hinnaga tervist ja treeninguid jälgiv nutikell.

Nutikella režiimis kestab seadme aku kuni 11 päeva ning seega ei pea kasutajad oma kella igal õhtul ega isegi igal nädalal laadima. See tähendab ka seda, et omanik saab seadet ööpäevaringselt kanda ning see saab jälgida tervisenäitajaid ka öösel.

Kellal on energiamõõdik, mida Garmin kutsub Body Battery’ks. Funktsioon jälgib päeva jooksul kandja energiataset ja seda eesmärgiga leida parim aeg tegutsemiseks ja puhkamiseks.

Seadmel on ka ratastoolirežiim, mis võimaldab kasutajatel jälgida tõukamisliigutuste hulka, saada raskuskeskme nihkumise hoiatusi ning kasutada ratastoolisportlastele mõeldud treeningrakendusi. Uute funktsioonide väljatöötamisel muudeti osade olemasolevate funktsioonide algoritme ja kohandati nende sisu, pidades silmas ratastoolikasutajatele olulisi näitajaid.

Lisaks igapäevasele sammude ja põletatud kalorite lugemisele suudab vívoactive 5 jälgida ka mõõduka ja intensiivse tegevuse minuteid, näitajat VO2 max ja palju muud. Naistel on võimalik jälgida oma menstruatsioonitsüklit ja rasedust ning saada vastavaid treening- ja toitumisjuhiseid.

vívoactive 5 on alumiiniumraami ja silikoonrihmaga ning tuleb mitut eri värvi. Seadme soovituslik jaemüügihind on 300 eurot.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.