Uudis

Garmin tutvustas kahte uut nutikella: Venu 2 Plus ja vivomove Sport

Garmin on uuendanud oma kahe nutifunktsioonidega kella mudelit ning välja toonud uued versioonid. Venu 2 Plus on juurde saanud hääljuhtimise funktsiooni ning vivomove Sport hübriidkellade valikut on täiendatud lisavärvitoonidega.

Garmin Venu 2 Plus

Venu 2 Plus pakkus juba varasemalt erinevaid nutifunktsioone nagu teavituste edastamine telefonist ning erinevate spordirežiimide kasutamine ja terviseandmete jälgimine. Nüüd on lisandunud ka võimalus kella juhtida ka hääle kaudu ning kasutada selleks Siri, Google’i või Bixby häälassistendi abi.

Võimalik on teha kõnesid ja saata sõnumeid, aga ka lihtsalt küsimuste esitamiseks või teiste nutikate seadmete juhtimiseks.

Venu 2 Plus pakub kuni 9 päevast akut ning võimalust muusikat kella enda mällu salvestada, sealhulgas ka näiteks Spotify lugude nimekirju. Uuendusena on kella enda suurust veidi kärbitud ning uus mudel on 45 mm asemel nüüd 43 mm läbimõõduga.

Garmin Venu 2 Plus müügihinnaks on 450 eurot.

Garmin vivomove Sport

Vivomove Sport mudel pakub endiselt klassikaliselt kellalt tuntud seieritega kujundust, mille taha on peidetud väiksem puutetundlik ekraan. Selle abil saab mõõta erinevaid tervisenäitajaid ning annab edasi ühendatud nutitelefoni teavitusi.

Uus mudel on saadaval ka uutes värvitoonides nagu näiteks mündiroheline, samuti saavad huvilised tulevikus endale ise kellarihma valida. Tegu on ühe soodsaima mudeliga Garmini nutikellade valikus, hinnad algavad 180 eurost.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.