Uudis

Geenius CESil: LG sadadest OLED-ekraanist koosnev kanjon ei jäta kedagi külmaks

LG ehitas CESi raames valmis 246 OLED ekraanist koosneva digitaalse kanjoni. Foto: Ronald Liive

Lõuna-Korea tehnikahiid LG ehitas maailma suurima tehnikamessi Consumer Technology Show (CES) raames messihalli 246 OLED ekraanist koosneva digitaalse kanjoni.

Ekraanide rägastikus saab teha jalutuse, mis ei jäta kedagi külmaks. Mitte, et ekraanid eraldaksid palju soojust, vaid seetõttu, et see on ülimalt vinge lahendus OLED tehnoloogia demonstreerimiseks.

Digitaalses kanjonis mängitakse videoid, mis on salvestatud erinevates kohtades üle maailma. Näiteks kohtab seal Iguazu koske, Antelope kanjonit ja Redwoodi rahvusparki. 246 ekraani edastavad pilti kahe miljardi piksli abil. Kanjonis tehtud jalutuskäik ei väsitanud silmi ning pani mõtisklema tehnoloogia võimekuse üle.

LG OLED kanjoni jaoks ongi sobilik vaid Las Vegas, kus ollakse ekstravagantsete ja üle võlli keeratud asjadega harjutud. LG, see oli lahe trikk, aga palun ärge seda Euroopa messidel korrake.

LG kanjon demonstreerib OLED ekraanide võimekust. Foto: Ronald Liive

Geenius kajastab maailma suurimat tehnikamessi CES otse Las Vegasest. Kõige värskema kajastuse jaoks jälgi Geeniust Instagramis ja YouTube’is.

Ajakirjaniku reisikulud kattis messi korraldaja Consumer Technology Association.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.