Uudis

Geenius osaleb maailma suurimal tarbeelektroonikamessil CES

Järgmise aasta esimeste päevade jooksul toimub50. korda USAsmaailma suurim tarbeelektroonikamess Consumer Electronics Show (CES),kustehnoloogiamaailma tipptegijad löövad alanud aasta suure pauguga käima. Meil on hea meel teatada, et esimest korda võtab kohapeal CESistosa ka Geenius.

Esimene CES toimus juba 1967. aastal, 1998. aastast saadik kogunevad maailma juhtivad tehnoloogiaettevõtted aasta alguses Las Vegases. CESi raames on maailmale esitletud näiteks selliseid tehnoloogiaid naguVHS videokassetti mängija, videokaamera, CD-mängija, Xbox mängukonsool, 3D HDTV-d ja isesõitvad autod ning nõgusad telerid.

Las Vegases toimuvastüritusest võtab tuleva aasta 5.-8. jaanuarini osa üle 3800 ettevõtte. Üritust kajastab kohapealt prognoosi järgi üle6500 ajakirjaniku ning kokku on CESi ajal USA patupealinnas üle 165 000 tehnoloogiamaailmaga seotud külalise.

Teiste analoogsete messide seast teeb CESi eriliseks asjaolu, et tegu on kinnise üritusega ehk suunatud meediale, suurte jaekettide omanikele, analüütikutele ning teistele tehnoloogiamaailmaga seotud inimestele. Tegu pole publikule avatud messiga.

Geenius on messi ametlik meediapartner ja meie reisikulud messile katab messi korraldav organisatsioonConsumer Technology Association. OlemeLasVegaseskohaljuba mõned päevad enne messi ametlikku algust, mil toimuvad meediale suunatud eelüritused ja pressikonverentsid.

Eestlased CESil?

Kui Sul hea lugeja on meile soovitada mõni eestlastega seotud ettevõtmine, mis on CESil esindatud või mõni muu põnev vidin, mida me peaksime CESi ajal kindlasti kohapealt kajastama, siis anna meile sellest kommentaariumis või e-posti ronald.liive@geenius.eeteelmärku.

Avafoto: Ronald Liive

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.