Uudis

Geenius soovitab: 5 erinevas hinnaklassis telefoni, mida tasub lähedastele kinkida

Jõulud on hoogsalt lähenemas ning selleks, et teha kinkide valimine märksa lihtsamaks, avaldab Geenius detsembri jooksul artikleid heade tehnikakinkide ideedega. Esimese hooga on kord telefonide käest, seega, mida me osta soovitame?

Kõige odavam valik: Xiaomi Mi A2

See on järg möödunud aastal ilmunud A1 mudelile, mis Geeniusel palju kiita sai. A2 jätkab sarnastes toonides, pakkudes hea hinnaga igati korralikku riist- ja tarkvara. Telefoni seest leiab näiteks puhta Androidi, Snapdragon 660 protsessori ja 12- ning 20-megapikslised põhikaamerad. See on hea telefon inimesele, kes ei nõua oma seadmest liiga palju, kuid ei taha siiski pidevat närvivalu.

Hinnad algavad 187 euro juurest.

Veidi kallim valik: Pocophone F1

Pocophone oli selle aasta üks suurimaid üllatajaid. See pakub hea hinnaga imehead riistvara, korralikku tarkvara ning igati korralikku kaamerat. Oma arvustuses ütles Geenius telefoni kohta: “See on tehniliselt sama hea kui 2-3 korda kallimad telefonid, võib-olla ainult hämaras pildistades jääb kvaliteedist puudu. Aasta suurimaid üllatusi”. Rohkem polegi vaja öelda.

Hinnad algavad 309 euro juurest.

Kui soovid tipptaset: Samsung Galaxy S9

Kui soovid aga soetada selleaastast tipptelefoni, siis on hetkel hea hinnaga võimalik leida Samsung Galaxy S9. Võrreldes S8 mudeliga oli edasiminek küll väike, kui nüüdseks on hind korralikult langenud ja S9 on igati ostu väärt. See on Samsungilikult hea ja kasutajat hätta ei jäta.

Hinnad algavad 512 euro juurest.

Kallima otsa pakkumine: Huawei Mate 20 Pro

Mate 20 Pro oli samuti korralik üllataja. See on üks esimesi laialdaselt levinud telefone, mil ekraanialune sõrmejäljelugeja. Lisaks sellele pakub see kolme väga head kaamerat, võimast akut ning (kahjuks) Samsungi telefoni kasutanud inimestele üsnagi tuttavat disaini. Sellegi poolest on tegu igati hea pakkumisega, kui olla nõus veidi rohkem kulutama.

Hinnad algavad 898 euro juurest.

Tippude tipp: iPhone Xs ja Pixel 3

Siin ei ole vaja pikka juttu teha: iPhone Xs on parim iPhone, mis iial tehtud on ning Pixel 3 on kõige prestiižem Androidi-telefon, mida endale soetada saab. Neid telefone ostetakse suuresti lojaalsusest, seega kingikotti tuleks valida selline, mis saajale kindlasti meeldiks.

Pixel 3 hinnad algavad 890 eurost ja iPhone Xsi hinnad 1059 eurost.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.