Uudis

Geeniuse valik: 5 parimat rakendust Eesti parima rakenduse konkursil

screenshot_7.png

Käimas on Eesti parima mobiilirakenduse konkurss. Tänaseks on kõik nominendid esitatud ning Eesti parim mobiilirakendus selgub 8. juunil.

Geeniuse toimetus valis välja viis meile enim meeldivat rakendust. Kõik toimetuse liikmed said esitada viis rakendust ning need, mida valiti kõige rohkem, pääsesid meie viie parima rakenduse nimekirja.

ERR raadiorakendused

ERRi raadiorakendused valis oma viie lemmikrakenduse sekka kaks Geeniuse ajakirjanikku. ERRil on raadiorakendused Vikerraadio, Raadio 2-e, Raadio 4, Raadio Tallinn ning Klassikaraadio jaoks. Nende kohta just liiga palju öelda ei ole: need on raadiorakendused, millega saab raadiot kuulata ning muid vahvaid vigureid teha.

Rakendused on saadaval Androidile ning iOS’ile.

Fleep

Fleep rakenduse valisid oma lemmikute sekka samuti kaks Geeniuse ajakirjanikku. Fleep on rakendus, mis toob kogu kirjaliku suhtluse ühte kohta kokku. See seob kiirsuhtluse ning e-kirjad, mis teeb kaastöötajate ning klientidega suhtlemise oluliselt lihtsamaks.

Rakendus on saadaval Androidile ning iOS’ile.

3D Creationist

3D Creationist on viimane rakendus, mille valisid kaks Geeniuse ajakirjanikku oma viie lemmiku sekka. Rakendus lubab kerge vaevaga 3D-mudeleid luua. Lubaduste järgi on nende loomine nii lihtne, et sellega saavad hakkama isegi lapsed. Lisaks sellele saab loodud mudeleid kerge vaevaga jagada.

Rakendus on saadaval nii Androidile kui ka iOS’ile.

Taxify

Taxify valis oma viie lemmiku sekka kolm Geeniuse ajakirjanikku. Taxify on rakendus, millega saab kerge vaevaga endale sõiduki tellida ning siis sõidu eest soovi korral läbi nutitelefoni maksta. Taxify võitis Eesti parima rakenduse konkursi ka 2014. aastal.

Rakendus on saadaval nii Androidile kui ka iOS’ile.

Menyyd.ee

Menyyd.ee rakenduse valis oma lemmikute sekka neli Geeniuse ajakirjanikku. Menyyd.ee on rakendus, mis võtab kokku kõigi Eesti restoranide menüüd ning võimaldab nendest otsinguid teha. Loe meie arvustust siit.

Rakendus on saadaval Androidile ning iOS’ile.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.