Uudis

Geeniusega liitus Martin Mets

Tänasest liitus Eesti parima tehnoloogiauudiste portaaliga Geenius.ee endine ajakirja Digi peatoimetaja Martin Mets. Tegevtoimetajana hakkab ta hoolt kandma selle eest, et Geenius tooks iga päev lugejateni veel rohkem huvitavaid ja kasulikke artikleid.

“Meil on hea meel tervitada Geeniuses pikaajalise ajakirjanduskogemusega uut kolleegi, kelle täpsus ja nõudlikkus tekstide suhtes on eeskujuks meile kõigile,” lausus Geeniuse peatoimetaja Hans Lõugas. “Ootame Martinilt aktiivset panust nii Geeniuse sisu kui vormi kujundamisel.”

Ka Martin Mets ütles, et tal on hea meel. “Pole mingit kahtlust, et internet on tulevik ning trükiajakirjandusest tulnuna olen uue väljakutse ees põnevil,” lausus Mets. “Geenius on lühikese ajaga kasvanud Eesti parimaks tehnoloogiaportaaliks, aga ma näen palju kohti, kus ma saan aidata Geeniust veel suuremaks ja paremaks teha.”

Martin Mets hakkab Geeniuse kontoris istuma vastutava väljaandja Henrik Roonemaa kohal, saades sellega Lõugase lauanaabriks. Roonemaa istumiskoht viidi ümberkorralduste käigus akna alla.

Lisaks tegevtoimetamisele hakkab Mets tegelema mitmete Geeniuse uute projektidega, millest esimene on hetkel veel beetaversioonis olev meie uus autoportaal, kus hetkel kõige nimekamaks kaasautoriks on iganädalaseid autoarvustusi kirjutav Jeremy Clarkson.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.