Uudis

Google Mapsi hakkavad tulema lõpuks ka reklaamid

Siin võiksid ju olla reklaamid?kuvatõmmis

Google Maps kaardirakendus tuli välja 14 aastat tagasi ja erinevalt paljudest populaarsetest Google’i teenustest on see olnud praktiliselt reklaamivaba.

See on olnud arvestades kaardirakenduse meeletut populaarsust väga veider, sest Mapsi kasutab maailmas umbes miljard inimest. Rääkimata silmnähtavatest võimalustest, kuidas on võimalik sellist kaardirakendust rahaks pöörata.

Nüüd aga hakkab see muutuma ja rakendusse on oodata rohkem reklaami, aga see on ka hea võimalus firmadele end nähtavaks teha.

Google on juba tõstnud hindu ja firmad, kes kasutavad Google Mapsi enda rakenduste vundamendina, peavad maksma oluliselt rohkem selle tehnoloogia kasutamise eest kui paar aastat tagasi.

Kõige olulisem muudatus on aga see, mida hakkavad nägema tavakasutajad nagu sina ja mina.

Juba praegu saab enda ettevõttet kaardil nähtavamaks teha ja seda võib võrrelda Facebookis enda postituste boost’imise ehk reklaamiga.

Lisaks aga hakkab Google raha küsima firmadelt, keda hakatakse jooksvalt kaardirakenduse kasutajatele soovitama. Ja ilmselt on see kõik alles algus, sest võimalusi, kuidas nii populaarses kaardirakenduses äridelt raha küsida on ilmselt meeletult palju.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.