Uudis

Google näitab homme uut Pixel telefoni ja ilmselt väga paljusid muid uusi vidinaid

Pixel 4, maailma kõige enam lekkinud telefon üldse.

Google näitab enda homsel riistvaraüritusel väga paljusid uusi seadmeid, millest kõige oodatuimaks on Pixel 4 telefon, millest aga on saanud kõige enam enne väljakuulutamist lekkinud telefon üldse.

Google’i uued etalontelefonid on Pixel 4 ja Pixel 4 XL, mis on nüüd jälle kallima otsa tipptelefonid.

Uuendusi on ilmselt palju, aga silmatorkavaimaks neist on uus kaamerasüsteem. Kui Pixelitel on siiani olnud vaid üks kaamera, siis nüüd saab neid olema kaks ja nende disain on sarnane iPhone 11 lahendusega.

Lisaks tuleb Face ID sarnane näotuvastustehnoloogia, 90 Hz värskendussagedusega ekraanid, oluliselt targem Google Assistant ja palju muud.

Google Assistant peaks olema nüüd 10 korda kiirem, suur osa tööst toimub seadmes endas, mitte pilves ning see oskab targemini ühelt ülesandelt teisele liikuda.

Suure tõenäosusega näeme me uut Pixelbooki. Kui viimane Pixelbook tuli välja juba mitu aastat tagasi, siis nüüd peaks välja kuulutatama Pixelbook Go, millel on 13,3-tolline ekraan ja muidugi jookseb selles Chrome OS.

Ja tulekul on veel palju asju. Google’i uued targad kõlarid, Nest WiFi seadmed ja ilmselt siis ka Google Buds kõrvaklapid, sest kõigil teistel ju on.

Märksõnad: , , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.