Uudis

Google näitas avalikkusele oma uut Pixel nutikella

Google I/O arendajate konveretsi raames näidati lõpuks ka kauaoodatud uut Pixel nutikella, kuid turule jõuab see alles sügisel koos uue Google’i nutitelefoniga.

Välimuse osas üllatusi pole, eelnevate lekete põhjal oli see laias laastus juba teada. Ümara kella paremalt küljelt leiab nupud ning krooni, mida saab erinevate toimingute jaoks kasutada. Korpus on tehtud ümbertöödeldud roostevabast terasest.

Kellal kasutatakse Wear OS 3 operatsioonisüsteemi, mis saab värskendatud välimuse ja mitmeid täiendusi. Pixel nutikell oskab kasutada Google’i rakendusi nagu Maps ja pakub otse kellalt navigeerimise juhiseid, samuti saab sellega tulevikus kasutada pangakaarte ja pileteid Google Wallet rakenduse vahendusel.

Suureks uudiseks on ka integratsioon Fitbiti rakendusega. Kasutajad saavad oma andmeid salvestada otse Fitbiti rakendusse ning neid sealtkaudu jälgida. Google’i sõnul on kella juures kasutusele võetud kõik Fitbiti nutikellade juures kasutusel olevad algoritmid, mis aitavad terviseandmeid koguda ja salvestada.

Nagu öeldud jõuab kell turule alles sügisel ning kuigi hinda otseselt välja pole öeldud, on Google andnud mõista, et tegu saab olema Premium-klassi tootega.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.