Uudis

Google teenustega on probleeme: kasutajad on välja logitud ja seadmed andmetest tühjendatud

Foto: 9to5google.com

Google poolt tehtud viga tõi äsja kaasa paljude kasutajate väljalogimise süsteemist ning osade seadmete automaatse tehaseseadete taastamise.

Mitmed kasutajad on täna hommikul täheldanud, et nende seadmetel pole enam Google teenustega ühendust, kirjutab Android Police. Nii sai ka siinkirjutaja hommikul Google Home nutikõlarilt kella küsides vastuseks palve oma Google kontosse sisse logida. Nutitelefon teatas et Gmailist ei saa meile kätte ning arvutigi ei olnud suuteline e-kirju laadima.

Selgub, et Google poolse vea tõttu on tuhanded kasutajad oma kontodelt välja logitud, mis ehmatas paljusid arvama, et nad on sattunud häkkerite rünnaku alla. Ehkki ka uuesti sisselogimine võib olla takistatud, on osad kasutajad saanud teate võimalikest probleemidest nende kontol. Google on probleemist teadlik ja on kinnitanud, et rünnakuga tegemist ei ole.

Sissselogimisprobleemid pole aga ainsad – Google sõnul tõi probleem kaasa ka selle, et Google Wifi seadmed tegid endale iseseisvalt tehaseseadete taastamise, mistõttu tuleb kasutajatel nüüd halva üllatusena oma seadmed uuesti taastada.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.