Uudis

Google’i ökosüsteem saab värske disaini: Gmail, Chat, Meets ja Spaces liiguvad kõik ühe vaate alla

Gmaili uus välimus.Foto: Google

Google avalikustas uue Gmaili jaotuse, mis muudab seda, kuidas Google Chat, Meet ja Spaces on süsteemi integreeritud. Edaspidi ei ole Google’i sõnumirakendused enam väikeste akendena postkasti ääres, vaid rakendustele tulevad eraldi vahelehed. 

Järgmisest nädalast saavad kõik, kes kasutavad Workspace’i, hakata ise uut jaotust testima. Alates aprillist kuvab Google soovitust kasutajatele, et nad võiksid proovida uut lahendust. Aasta keskpaigaks kaob see soovitus ära ning siis lähevad kõik uue jaotuse peale üle.

Teavitus, mida Google hakkab aprillis kuvama. Foto: Google

Ettevõte andis teada, et uuendusega tulevad kaasa ka teavitused ja numbrimullid, mis annavad kasutajale teada, kui tal on mõni lugemata kiri või sõnum.

Uue integreeritud vaate saavad praegu järgmiste teenuste tellijad – Google Workspace Business Starter, Business Standard, Business Plus, Enterprise Essentials, Enterprise Standard, Enterprise Plus, Education Fundamentals, Education Plus, Frontline, Nonprofit, G Suite Basic ja Business account.

Intervjuus portaaliga The Verge ütles Google’i pressiesindaja, et integreeritud vaade tuleb vaid ülalnimetatud teenuste tellijatele ja mitte tavalistele kasutajatele.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.