Uudis

GoPro tõi välja 3 uut seikluskaamerat

GoPro tõi välja uue Hero 7 seikluskaamera, mis jõuab müügile kolmes erinevas versioonis, pakkudes seega ka väiksema eelarvega huvilistele võimalust kaamera soetada.

Müügile jõuavad White, Silver ja Black mudelinimedega versioonid, mis maksavad vastavalt 199, 299 ja 399 dollrit. Eelduste kohaselt võib ka eurohind sarnaseks kujuneda.

Kõige kallim Black mudel pakub 4K videosalvust kaadrisagedusel 60 kaadrit sekundis. Samuti leiab kaamerast mitmeid uusi funktsioone, nende seas ka hyperlapse-video võimaluse. Lisaks peaks olema oluliselt paremaks muutunud pildi stabiliseerimine.

Kaamerad on disainilt sarnased eelmistele GoPro kaameratele, seega saab varem ostetud lisavarustust kasutada ka uute kaameratega. Kõik kaamerad on ka veekindlad.

Odavamad mudelid kasutavad sisseehitatud akusid, need ei kasuta GoPro loodud spetsiaalselt protsessorit ning samuti ei tööta need Karma Grip hoidikuga.

Silver mudeli abil saab videot jäädvustada kaadrisagedusel 30 kaadrit sekundis, seda 4K-resolutsiooniga. White mudeli maksimaalseks resolutsiooniks on 1440p.

Kaamerad jõuavad müügile tuleval nädalal.

Märksõnad: ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.