Uudis

“GTA 6” lekkis täies hiilguses: häkker riputas veebi pea 100 erinevat videot

Grand Theft Auto järgmise mängu kohta tuli äsja välja suur leke.Foto: Shutterstock

“GTA V” tuli välja üheksa aastat tagasi ning peale fännide pikka ootamist teatas Rockstar Games selle aasta veebruaris, et järgmine “GTA” on töös. Sellest ajast peale on mängu kohta ilmunud väikeseid lekkeid, kuid nüüd tuli välja midagi enamat. Nimelt lekitas üks GTAForums’i kasutaja välja 90 erinevat videot, mis pärinevad tema sõnul “GTA 6” testversioonist.

Videote detailid lähevad kokku varasemate leketega ning sealt on näha, et mängus on mitu mängitavat karakterit ja üks neist on naissoost. Nagu paljud lootsid, oli videotest näha miamilikku keskkonda, mis võib tähendada, et mäng kolib Los Santosest tagasi Vice City’sse.

Bloombergi ajakirjanik ja videomängude ekspert Jason Schreier uuris oma allikatelt nende lekete kohta ning kinnitas, et need on tõesed. Ta lisas, et videod lekitas välja üks häkker, kes nõuab väidetavalt Rockstar Games’ilt raha, et videote jagamine lõpetada.

Ühes videos röövib naiskarakter nimega Lucia restorani ning võtab pantvange. Kohale tuleb ka politsei, kes sõidab eelmisest mängust taaskasutatud politseiautoga, mille küljele on kirjutatud V.C.P.D – Vice City Police Department. See kinnitab veelgi, et uus mäng võtab aset Vice City’s.

Väidetavalt peaks GTA 6 müügile tulema umbes 2025. aastal ning praegusest lekkest on näha, et mängul on veel arenguruumi.

Materjali eemaldatakse praegu internetist, kuid kui targalt guugeldada, siis on võimalik need videod leida.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.