Uudis

Halb üllatus: mitteaktiivsed Osta.ee kasutajad peavad hakkama haldustasu maksma

Oksjoniportaal Osta.ee kehtestas uue korra, mille alusel peavad hakkama kasutajad, kes pole 12 kuu jooksul keskkonda aktiivselt kasutanud, igakuiselt maksma 49 sendist haldustasu, kirjutab Delfi.

Kui 12 kuu jooksul pole kontot kasutatud, siis on ainus võimalus haldustasu maksmisest pääseda teha pakkumine mõnel oksjonil, sooritada ost või lisada midagi müüki. Samuti on võimalik konto kustutada, kuid see pole nõnda lihtne, kui mõne muu teenuse puhul.

Osta.ee saadab mitteaktiivsetele kasutajatele järgmise kirja:

Tere, [kasutaja nimi]

Ootame sind tagasi!

Sinu viimasest tehingust OSTA.EE-s on möödunud juba 12 kuud. Tule vaata, mida uut ja huvitavat pakutakse või lisa mõni põnev asi ise müüki.

14 päeva pärast rakendub sulle igakuine konto haldustasu 49 senti, kuna Sa pole viimased 12 kuud tehinguid teinud. Kui logid sisse ja teed pakkumise mõnel oksjonil, sooritad ostu või lisad midagi müüki, siis haldustasu ei rakendu. Haldustasu ei rakendu tühjalt e-kontolt ja aktiivsetelt kasutajatelt.

Palju edukaid tehinguid soovides
Sinu OSTA.EE

Selleks, et konto kustutada, tuleb võtta ühendust Osta.ee kasutajatoega, teha kindlaks, et kõik tehingud on lõpetatud ning et portaali konto on tühi. Samuti ei ole tulevikus enam võimalik sama isikukoodiga kontot uuesti luua.

Loe pikemalt Delfist.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.