Uudis

Hinnad selged: Elisa nutipakettidesse jõudis 5G

Elisa.Foto: Geenius

Elisa teatas, et on turule toonud uued nutipaketid, mille peamiseks uuenduseks on nüüd see, et telefonis saab kasutada 5G-d.

5G tugi on nüüd Elisa kolmel paketil: 40-gigabaidisel paketil (30,99 eurot kuus) ja piiramatu andmemahuga Eestis ja Soomes (40,99 eurot) ning Eestis ja Põhjamades (50,99 eurot kuus).

Elisa Eesti tegevjuhi Andrus Hiiepuu sõnul on kevadel esimesena võidetud 5G litsents Elisal võimaldanud hoogsalt edasi arendada Eesti parimat võrku. “Hetkel katab meie ülikiire 5G võrk üle 20 protsendi Eesti rahvastikust ning aasta lõpuks tahame katta juba enam kui poole elanikkonnast,“ ütles ta.

Elisa on kõikidesse pakettidesse (ka nendesse, kus pole 5G-d) lisanud ka Netivalvuri, mis kaitseb kliente pahavara eest ja hoiatab, kui inimene klikib pahaloomulisele bännerile, lingile või reklaamile. 5G pakettide hinna sees on ka reisikindlustus ja mobiil-ID.

Elisa uue põlvkonna võrk töötab kõikides 5G toega Apple, Sony, Xiaomi, Nokia, OnePlus, Nothing ja Honor nutiseadmetes. Samsungi seadmetele lisandub tugi uue aasta alguses.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.