Uudis

HTC Vive peakomplekt on nüüd oluliselt odavam

HTC Vive MWC messil. Foto: Gregor Sibold

HTC langetas Vive virtuaalreaalsus-peakomplekti hinda 200 dollari võrra, mis on ilmselt käik vastukaaluks Oculusele, mis samuti mõnda aega tagasi hinda langetas.

Kui varem maksis HTC Vive peakomplekt pea 800 eurot, siis nüüd on mitmelpool maailmas võimalik see soetada 599 euro eest. Siiski Eestisse veel hinnalangus jõudnud ei ole ning peakomplekti eest tuleb välja käia üle 1000 euro. Pole teada, kas ka Eesti hinnalangusest osa saab.

Maru VR Productionsi VR-ekspert Rein Zobel sõnas Geeniusele, et HTC samm on ilmselt vastus Oculusele. “HTC Vive’i peaseadme hinnalangus on ilmselge reaktsioon Oculus Rifti soodsale hinnale, kuna hinnaerinevus peaseadmete vahel oli juba kahekordne,” sõnas ta.

“Samas tahab HTC kindlasti laiendada Vive’i omanikeringi ka selleks, et tagada sügisel ilmuvate suurte mängude edu, nimelt siis Fallout 4 VR ja Doom VFR. Ei tasu välistada ka võimalust, et nii Oculus Rifti kui HTC Vive’i järgmised versioonid ei ole enam kaugel, kuigi ametlikult on seda juttu korduvalt ümber lükatud.”

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.