Uudis

Huawei avab Brüsselis küberturvalisuse keskuse, et Euroopa Liit maha rahuneks

Foto: AFP/Scanpix

Huawei andis teada, et avab Brüsselis küberturvalisuse keskuse, et olla enam läbipaistev ning parendada suhtlust ettevõtte ja erinevate valitsuste vahel.

Lisaks suhtluse hõlbustamisele asub uus keskus demostreerima ka Huawei kasutatavaid küberturvalisuse ja privaatsuse rakendamise tehnoloogiaid, seda nii 5G tehnoloogia, professionaalsete võrguseadmete, pilvetehnoloogiate, kui ka nutiseadmete valdkondades.

Küberturvalisuse keskuses pakub Huawei oma klientidele seadmete turvatestide läbiviimist, nii et iga klient saaks veenduda oma seadme turvalisuses.

“Usaldus põhineb faktidele, fakte peab saama kinnitada ning kinnitamine peab toimuma kokkulepitud standardite alusel,” sõnas Huawei aseesimees Ken Hu keskuse avamisüritusel. “Mõistame väga hästi neid iniemsi, kes meie digitaalses maailmas turvalisuse pärast muretsevad. Lahenduste loomine algab aga vastastikusest arusaamisest, mis on ka põhjus, miks see keskus rajati,” lisas ta.

Mitmed riigid on hoiatanud, et Huawei seadmed ei ole turvalised ja võivad levitada informatsiooni näiteks Hiina valitsusele. Euroopa Liidus saaksid riigid aga Huaweid tõkestada vaid Brüsseli otsusega.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.