Uudis

Huawei avalikustas võimsa akuga GT 3 seeria nutikellad

Nutikellad tulevad roostevabast terasest ja on saadaval kahes versioonis.Foto: Huawei

Huawei tutvustas uusi nutikellasid Huawei GT 3 seeriast, mis erinevad eelkäijatest võimsamate tervise ja sportimise monitoorimise võimaluste poolest. Kahes disainis välja tulnud uued kellad on kergema kaaluga, kõrgema eraldusvõimega ekraaniga ja menüüga, mida juhib pöörlev kroon.

Nutikellad tulevad roostevabast terasest ja on saadaval kahes versioonis: suurem 46 mm ja väiksem 42 mm läbimõõduga. Huawei sõnul on suuremal kellal 1,43-tolline AMOLED ekraan ning 455 mAh aku, mis kestab kaks nädalat. Väiksemal on sama arhitektuuriga 1,32-tolline ekraan ning 292 mAh aku, mis kestab kuni nädala. Seadmete ekraani eraldusvõime on sarnane ning tootja sõnul on rõhku pandud välimusele ja lihtsusele. Seadmetega saab kaasa ligi 10 000 disainikuva, et teha kell enda jaoks omanäoliseks.

Foto: Huawei

Mõlemat seadet saab ka juhtmevabalt laadida ja kuni 50 meetri sügavusele vette viia. Samuti, on uute nutikelladega võimalik teha kõnesid Bluetoothi kaudu või vastata kõnedele kiirsõnumite abil.

Spordihuvilistel on võimalik valida Huawei Watch GT 3 kellades enam kui 100 erineva spordiala vahel. Sportimist, reisimist ja looduses liikumist soodustab viiel satelliidil põhinev positsioneerimissüsteem. Soovi korral saab kasutaja valida endale Huawei Health rakenduse kaudu dünaamilise treeningplaani, mis on loodud personaalselt vastavalt kasutaja soovidele ja vajadustele. Uutele kelladele on võimalik salvestada ka kuni 500 muusikapala, et anda juurde võimalusi vaba aja veetmiseks ja sportimiseks.

Foto: Huawei

Huawei uue seeria nutikelladel on varasemast täpsem pulsi ja veresisese hapniku mõõtmise võimalus ning nahatemperatuuri mõõtmise funktsioon. Tervisenäitajate monitoorimiseks pakuvad seadmed igapäevaseid meeldetuletusi näiteks vee või vajalike ravimite tarbimiseks, aga ka nõuandeid kvaliteetse une tagamiseks ning võimalust stressi või naistel tsükli jälgimiseks. 

Huawei Watch GT 3 nutikellad ühilduvad kõigi HarmonyOS, Androidi ja iOS operatsioonisüsteemidel töötavate telefonidega. Uute kellade eeltellimine algas 22. novembril ja lõpeb 12. detsembril 2021. aastal ning hinnad on 269–349 eurot.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.