Uudis

Huawei kuulutab sel kuul välja kokkuvolditava 5G-telefoni

Huawei pressikutse.

Selle aasta must on kahtlemata kokkuvolditav telefon. Sellist laadi telefonidega on pikka aega meid õrritanud Samsung, eelmisel kuul tegi seda Xiaomi. Nüüd andis Huawei teada, et 24. veebruaril esitlevad nad Barcelonas ülemaailmsel mobiilikongressil volditavat telefoni, millel on ka 5G-võimekus.

Tegu oleks nende sõnul maailma esimese volditava telefoniga, mis toetaks ka 5G-d.

5G on teine selle aasta telefonide põhiteema, mida näeme ilmselt paljudes tipptelefonides, kuigi inimestel reaalseid võimalusi 5G-võrkude näol neid kasutada veel ei ole.

Sellega ka igasugune ametlik informatsioon Huawei volditava telefoni kohta piirdub. Erinevad tootjad üritavad telefoni kokkuvolditavust omamoodi lahendada ja millise kuju ja ekraaniga see täpselt olema saab, seda on veel väga keeruline ennustada.

Praegu on erinevad lekked andnud vastuolulist infot ja ühtegi teistest rohkem usaldada põhjust ei ole.

Hoolimata sellest, et kokkuvolditavus on selle aasta suur teema, siis on praegu veel raske ennustada, kas tegemist saab olema veidrusega, mis pole reaalselt kasutatav, asjaga, mis saab päriselt kasutatavaks alles järgmiste versioonide ja täiustustega või üldse asjaga, mille olemasolu on meil vähemalt sellisel kujul paari aasta pärast üldse raske mäletatagi.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.